Четвер, 24.08.2017, 05:12
Головна » 2013 » Січень » 31 » Результати науково-дослідницької роботи у 2011-2012 н.р.
17:11
Результати науково-дослідницької роботи у 2011-2012 н.р.
Науково-дослідницька робота зі студентами технікуму проводилася у 2011-2012 навчальному році відповідно до плану науково-дослідницької роботи Первомайського індустріально-педагогічного технікуму на 2011-2012 н.р.
Вона здійснювалася за такими напрямками:
– студентські наукові конференції;
– конкурси професійної майстерності;
– творчі науково-дослідницькі роботи за фахом;
– загальнотехнікумівські олімпіади;
– тематичні заходи;
– засідання тематичних клубів і гуртків;
– курсові роботи з фахових дисциплін;
– педагогічна практика.
Протягом 2011-2012 н.р. у ПІПТі проведені студентські конференції:
1. Студентська наукова конференція «Вода в нашому житті» - студенти груп 15 БО, 26 БО, 32 БО, 51 ОП ХТ, 52 ПО ХТ – Наталуха Л.В., Завгородня С.М. – грудень.
2. Студентська науково-практична конференція на тему «Формування готовності майбутніх майстрів виробничого навчання до інноваційної діяльності» - студенти 5 курсу – Жура О.А. – березень.

Під керівництвом викладачів та майстрів виробничого навчання студентами написані творчі роботи та підготовлені презентації:
1. Презентації «Дисидентський рух в Україні» - студенти групи 26 БО, «Великі проблеми маленького міста» - студенти групи 55 ПО КТ, «Країна Молоді» - студенти групи 15 БО – Овчаренко Т.Д. – жовтень-листопад.
2. Творча робота на тему «Інноваційні технології в кондитерському виробництві» підготував Бондаренко В. (група 51 ПО ХТ) – керівник Радченко Т.В.
3. Творча робота на тему «Особливості підготовки майстра виробничого навчання до інноваційної діяльності» підготувала Шаповалова О. (група 52 ПО ХТ) – керівник Жура О.А.
4. Творча робота на тему «Практична реалізація ідей ООП на прикладі створення мультимедійного програвача засобами мови С#
підготував Рочвак А. – студент групи 55 ПО КТ – керівник Зінченко Г.В.

Проведені конкурси профмайстерності:
1. Конкурс професійної майстерності з професії "Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки”. За професією «Оператор комп’ютерного набору» 1 місце посіла Домашенко А. (25 КТ), 2 – Нікіфорова Т. (25 КТ), 3 – Леонтьєв А. (25 КТ). За професією «Оператор комп’ютерної верстки» 1 місце посіла Радіонова Інна (31 КТ), 2 – Раков Денис (31 КТ), 3 – Гончаренко Т. (31 КТ) – майстри в/н Фіц Р.О., Подолянська О.М. – листопад.
2. Конкурс професійної майстерності для студентів професії "Кухар. Кондитер” – квітень – члени циклової комісії спецдисциплін відділення "Технологія харчування” – студенти груп 11 ТХ, 12 ТХ, 31 ТХ, 41 ПО ТХ, 42 ПО ТХ.
У березні проведені загальнотехнікумівські олімпіади:
1. Загальноосвітня підготовка – 8 предметів – 15 викладачів та 2 майстра виробничого навчання – 9 груп – 96 студентів.
2. Професійна підготовка І ст. – 4 дисципліни (4 викладача та 1 майстер виробничого навчання) – 8 груп – 40 студентів.
3. Професійна підготовка ІІ ст. – 11 дисциплін – 11 викладачів – 10 груп – 64 студента.
Всього взяли участь у загальнотехнікумівських олімпіадах – 200 студентів. Найактивнішими стали студенти: Юрьєва К. (15 БО), Ващилін В. (14 КТ), Лубенська А. (15 БО), Колесник О. ( 26 БО), Хомич О. (12 ХТ), Бутко Н. (23 Тз), Дубяга К. (11ХТ), Балицька Л. (42 ПО ХТ), Шишова С. (41 ПО ХТ), Вєдєніна В. (41 ПО ХТ), Маматижиєва Ю (42 ПО ХТ), Решетько Р. (42 ПО ХТ), Брижашова І. (41 ПО ХТ), Антонець В. (54 ПО КТ), Дворецький І. (54 ПО КТ).

Були підготовлені тематичні заходи:
1. Виховна година на тему: «Моя майбутня професія – програміст» - студенти групи 55 ПО КТ – Зінченко Г.В., Гамалій С.О. – листопад.
2. Конкурсна програма «Своя гра» (в рамках предметного тижня комп’ютерних дисциплін) – студенти груп 44 ПО КТ, 54 ПО, КТ, 55 ПО КТ (найкращі студенти групи 54 ПО КТ Жиленко Г., Гинько А., Новосельський Р., Мицюк В., Гайтюкевич О., Фалько В.) – Жураківська Л.О., Гамалій С.О. – грудень.
3. Виховна година на тему: «Їжа з точки зору хімії» - студенти груп 11ХТ, 15 БО, 41 ПО ХТ, 42 ПО ХТ - Тішкова О.П., Гончаренко Н.О. – грудень.
4. Конкурс на кращу презентацію з вищої математики – студенти груп 12 ХТ, 14 КТ, 25 КТ, 44 ПО КТ, 54 ПО КТ – Норкіна О.В. – грудень.
5. Конкурс «Знавці охорони праці» - студенти груп 11 ХТ, 14 КТ – Козенко Л.М. – грудень.
6. Фізично-тематичний вечір «Калейдоскоп» - студенти груп 11 ХТ, 15 БО, 55 ПО КТ – Чипюк Н.О., Іванова Л.О. – грудень.
7. Конкурс на кращого читця творів Т.Шевченка – взяли участь 25 студентів – найкращі були Бондаренко В. (51 ПО ХТ), Шаповалова О.(52 ПО ХТ), Чупріна К.(52 ПО ХТ) – Жура О.А., Гладка М.І. – березень.
8. Конкурс на кращу презентацію «Життя і творчість Тараса Шевченка» - взяли участь 6 студентів - кращими були роботи Домашенко А. (25 КТ), Жиленко Г. (54 ПО КТ) - Жура О.А., Гладка М.І. – березень.
9. Конкурс на кращого знавця творчості Тараса Шевченка – взяли участь 19 студентів – кращими були – Юрьєва К. (15 БО), Коротіна Ю. (26 БО), Азарапін А. (26 БО) - Жура О.А., Гладка М.І. – березень.
10. Виховна година «Еволюція теорії і практики управління» - студенти групи 42 ПО ХТ – Берестова І.М. – березень.
11. Конкурс студентських мультимедійних презентацій «Моя професія - бухгалтер» - Гладкий М.,Кутня О., Зимовець А., Волинець І., Зайцев О., Колесник О., Меліхова Є., Мірошніченко О., Чумак Г., Юрьєва К. – Липчанська Л.І. – березень.
12. Конкурс презентацій з «Охорони праці» - студенти групи 24 КТ – Козенко Л.М. – квітень.
13. Проводилися засідання школи передового досвіду (з професії "Кухар. Кондитер”) – протягом року – майстри виробничого навчання, викладачі комісії відділення "Технологія харчування” для студентів IV-V курсів.

Підвищенню рівня професійної підготовки студентів сприяли написання курсових робіт з фахових дисциплін та проходження ними педагогічної практики.

Протягом 2011-2012 н.р. студенти і викладачі технікуму брали участь у обласних заходах:
1. Обласний конкурс творчих робіт:
Трубнікова В. (26 БО) – (Овчаренко Т.Д.);
Коротіна Ю. (26 БО) – (Овчаренко Т.Д.);
Гладкий М. (32 БО) – (Овчаренко Т.Д.).
2. Конкурс знавців української мови імені П.Яцика (грудень):
− Коренєва К. (15 БО) – Гладка М.І.;
− Трубнікова В. (26 БО) – Гладка М.І.
3. Обласна олімпіада з української мови (березень):
– Трубнікова В. (26 БО) – Гладка М.І. – 4 місце.
4. Обласна олімпіада з хімії (квітень):
− Юрьєва К. (15 БО)– I місце (Тішкова О.П.).
5. Науково-теоретична студентська конференція на тему "Актуальні проблеми розвитку Слобожанщини в процесі становлення української державності” – Овчаренко Т.Д. – травень – Зайцев О. – 26 БО – ІІ місце.
Студент групи 32 БО Гладкий М. став переможцем обласного конкурсу «Студент року» в номінації «Студент-науковець».
Всі інформація про проведення предметних тижнів і різноманітних заходів узагальнювалася і подавалася у вигляді статей до місцевої преси. Протягом року вийшло близько 10 статей за результатами проведених заходів.
Згідно з планом науково-дослідницької роботи в Первомайському індустріально-педагогічному технікумі проведено всі заплановані організаційні і тематичні заходи.
Категорія: Наукова діяльність 2011/2012 навчальний рік | Переглядів: 350 | Додав: Admin