Понеділок, 21.08.2017, 15:41
Головна » 2013 » Січень » 31 » Результати науково-дослідницької роботи у 2010-2011 н.р.
17:07
Результати науково-дослідницької роботи у 2010-2011 н.р.
Науково-дослідницька робота зі студентами технікуму проводилася у 2010-2011 навчальному році відповідно до плану науково-дослідницької роботи Первомайського індустріально-педагогічного технікуму на 2010-2011 н.р.
Вона здійснювалася за такими напрямками:
– студентські наукові конференції;
– конкурси професійної майстерності;
– творчі науково-дослідницькі роботи за фахом;
– загальнотехнікумівські олімпіади;
– тематичні заходи;
– засідання тематичних клубів і гуртків;
– курсові роботи з фахових дисциплін;
– педагогічна практика.
Протягом 2010-2011 н.р. у ПІПТі проведено 5 студентських конференцій, в яких взяли участь 56 студентів, 2 конкурси професійної майстерності, підготовлено 9 творчих робіт.
Проведені студентські конференції:
1. Науково-практична конференція "Розум комп’ютера – це розум людини, втілений у програмі” (Логачова Д. – група 45 ПО ПЕОТ, Хартнік К. – група 5 ПО ПЕОТ, Будяк В., Донніков І. – група 45 ПО ПЕОТ, Мельник В. – 45 ПО ПЕОТ, Бабіченко І. – 44 ПО ПЕОТ, Зайцев О., Коркоценко Т. – 16 БО, Рочвак А. – 45 ПО ПЕОТ, Якунін Д. – 45 ПО ПЕОТ, Гарбар К. – 5 ПО ПЕОТ, Єфременко Д. – 44 ПО ПЕОТ) – квітень (викладачі ц/к комп’ютерних дисциплін).
2. Студентська наукова конференція "Проблеми і перспективи розвитку економіки” – квітень – Лугова Л.І. – Зайцев О. – 16 БО, Гладкий М. – 22 БО, Зюзіна О. – 36 БО, Трубчанінова О. – 36 БО, Завальська М. – 36 БО.
3. Звітна конференція з комплексної педагогічної практики – 20 студентів 5 курсів – квітень (Нуруліна Г.А.).
4. Науково-практична студентська конференція "Роль самовдосконалення у професійному становленні особистості майбутнього майстра виробничого навчання” – квітень – Жура О.А.
5. Конференція "Ми вивчаємо англійську” (Дмитренко С.В., Єнгаличева Т.В.) – Гладкий М., Зимовець А., Кутня О. (22 БО), Зайцев О. (16 БО), Григор’єва В. (15 ПЕОТ), Мігур А., Бондаренко В., Хохріна К., Муха А. (41 ПО ТХ).

Під керівництвом викладачів та майстрів виробничого навчання студентами написані творчі роботи.
1. Підготовлені матеріали до відкритого бінарного уроку за темою "Білки” (Наталуха Л.В. та Дубіневич Т.М.) – створення електронної газети про генетичні продукти харчування – презентації "Властивості білків”, "Функції білків” – створення тематичних матеріалів – "Рекомендації по створенню меню добового харчового раціону” – студенти групи 41 ПО ТХ – Бондаренко В., Фішич А., Мігур А., Муха А., Хохріна Н., Селецька Н. – жовтень.
2. Завальна М. (Липчанська Л.І.), Трубчанінова О. (Слинько М.М.), Зюзіна О. (Себко Г.В.) – за професійним спрямуванням (бухгалтерський облік) – захист у квітні на засіданні циклової комісії викладачів бухгалтерських дисциплін.
3. Піштокова Т. – 52 ПО ТХ, Колесник М. –51 ПО ТХ (Жура О.А,), Покришкіна А. – 52 ПО ТХ, (Сусліна М.С.), Рочвак А. – 45 ПО ПЕОТ (Крутибич В.В.), Якунін Д. – 45 ПО ПЕОТ (Крутибич В.В.), Метлова С. – 43 ПО ТКД (Проніна О.А.).

Проведені конкурси профмайстерності:
1. Конкурс професійної майстерності з професії "Оператор комп’ютерного набору. Оператор комп’ютерної верстки” – конкурсі роботи – колажі, виконані в графічному редакторі Adobe Photoshop – Левицький Н., Іванюк Є., Юмашева В., Ніколаєв Д., Ількевич І., Дунаєв О. Найкращі роботи – Прочухан Ю., Заливацька В., Циділкіна Є. – квітень – Шолтиш І.С.
2. Конкурс професійної майстерності для студентів професії "Кухар. Кондитер” – квітень – члени циклової комісії спецдисциплін відділення "Технологія харчування” – студенти груп 11 ТХ, 12 ТХ, 31 ТХ, 41 ПО ТХ, 42 ПО ТХ. Найкращі студенти Вєдєніна В., Глушко Л., Жуланова Г., Керимова О., Коробка Г., Меркулова Л. (31 ТХ), Бондаренко В., Селецька Н., Дегтяренко А. (41 ПО ТХ), Біла А., Захарова О., Нєжинцева Н., Шаповалова О. (42 ПО ТХ).

У березні проведені загальнотехнікумівські олімпіади:
1. Загальноосвітня підготовка – 5 предметів – 12 викладачів – 6 груп – 78 студентів.
2. Професійна підготовка І ст. – 4 дисципліни (3 викладача та 2 майстра виробничого навчання) – 6 груп – 29 студентів.
3. Професійна підготовка ІІ ст. – 11 дисциплін – 14 викладачів – 11 груп – 82 студента.
Всього взяли участь у загальнотехнікумівських олімпіадах – 189 студентів.
Найактивнішими стали студенти: Чумак А. (16 БО), Анічкін (16 БО), Наталуха Т. (14 ПЕОТ), Бондар В. (13 ТКД), Гладкий М. (22 БО), Хутренко Д. (22 БО), Демищенко (43 ПО ТКД), Піштокова (52 ПО ТХ), Подоляка В. (43 ПО ТКД), Єфременко Д. (44 ПО ПЕОТ), Гінько А. (44 ПО ПЕОТ), які зайняли перші місця у декількох дисциплін.

Були підготовлені тематичні заходи:
1. Тематичний вечір "Закон і молодь” – Овчаренко Т.Д. – Бондаренко В. (41 ПО ТХ) "Біле рабство і його сутність”, Гладкий М. (22 БО) "Проблеми працевлаштування”, Стьопочкіна К. (42 ПО ТХ) "Проблеми сучасного рабства”, Шаповалова О. (42 ПО ТХ) "Що таке торгівля людьми”, Пироженко Ю. – 42 ПО ТХ) "Проблеми поширення торгівлі жінками”, Нєженцева К. (42 ПО ТХ) "З чого починається дорога до пастки”.
2. Парад наук – І курс – Іванова Л.О., Степаненко О.В. – жовтень.
3. Тематичний вечір "Цікава фізика” – жовтень – студенти груп І курсу – Чипюк Н.О.


Викладачами проведені тематичні засідання клубів і гуртків:
1. Клуб "Еколог” – тема засідання "Альтернативні джерела енергії” – жовтень – 36 БО, 51 ПО ТХ (Завгородня С.М.).
2. Проводилися засідання школи передового досвіду (з професії "Кухар. Кондитер”) – протягом року – майстри виробничого навчання, викладачі комісії відділення "Технологія харчування” для студентів IV-V курсів.

Підвищенню рівня професійної підготовки студентів сприяли написання курсових робіт з фахових дисциплін та проходження ними педагогічної практики.

Протягом 2010-2011 н.р. студенти і викладачі технікуму брали активну участь у обласних заходах.
Протягом року студенти технікуму взяли участь у 9 конкурсах – 42 студенти, у 5 олімпіадах – 7 студентів, у 5 конференціях – 10 студентів.
1. Обласний конкурс творчих робіт учнівської і студентської молоді "Я пишаюсь тим, що я українець”:
− Готенко Г. (16 БО) – ІІ м. (Гладка М.І.);
− Лук’янченко Ю. (16 БО) – ІІ м. (Гладка М.І.);
− Трубнікова В. (16 БО) – ІІІ м. (Гладка М.І.);
− Піскорська Р. (33 ПЕОТ) – (Жура О.А.).
2. Конкурс з української мови (грудень):
− Коротіна Ю. (16 БО) – Гладка М.І.;
− Зюзіна О. (36 БО) – Гладка М.І.
3. Обласна олімпіада з української мови (березень):
– Зайцев О. (16 БО) – Гладка М.І.
4. Обласна олімпіада з математики (квітень):
− Чумак А. (16 БО), Путкова К. (14 ПЕОТ) – командне IV м. (Іванова Л.О.).
5. Обласна олімпіада з фізики (травень):
− Анічкін О. (16 БО) – ІІІ м. (Степаненко О.В.);
− Чумак Г. (16 БО) – IV м. (Степаненко О.В.)
6. Всеукраїнський фізичний конкурс "Левеня” – 31 студент (14 ПЕОТ, 15 ПЕОТ, 16 БО) – Степаненко О.В.
7. Обласна олімпіада з дисципліни "Технологія комп’ютерної обробки інформації” – Радіонова І. (21 ПЕОТ) – ІІІ м. (Зінченко Г.В.) – травень.
8. Обласна олімпіада з інформатики та обчислювальної техніки – Рочвак А. (45 ПО ПЕОТ) – 6 місце (Крутибич В.В.) – травень.
9. Всеукраїнський конкурс "Комп’ютерні технології в бухгалтерському обліку” – Трубчанінова О. (36 БО) – 6 місце (Котлярова О.М.).

Студентами технікуму під керівництвом викладачів підготовлено 15 творчих робіт.
Студенти Первомайського індустріально-педагогічного технікуму взяли участь у наступних заходах: обласних і всеукраїнських конкурсах 7 студентів, студентських обласних конференціях – 10 студентів (підготовлено 8 робіт).
1. Обласний конкурс на кращу студентську дослідницьку роботу з вивчення історії підпільної організації "Молода гвардія”: "Проблемні моменти в історії Краснодонського підпілля” (Гладкий М. – 22 БО – Овчаренко Т.Д.) – І місце, жовтень.
2. Всеукраїнський конкурс науково-пошукових робіт, присвячених 20-річниці незалежності України. Роботи, присвячені 20-річчю незалежності України, квітень:
"На шляху до якісної освіти” (Логачова Д. – 45 ПО ПЕОТ – Овчаренко Т.Д.);
"Шлях України до незалежності” (Коркоценко Т. – – Гатченко С.М).
3. Науково-практична конференція з екології м. Рубіжне "Альтернативні джерела енергії” (Трубчанінова О. – 36 БО – Завгородня С.М.) – листопад.
4. Науково-практична конференція м. Луганськ "Клонування: за та проти” (Мацай А. – 15 ПЕОТ – Наталуха Л.В., Завгородня С.М.) – робота відмічена як одна з найкращих – травень .
5. Науково-теоретична конференція на тему "Земля – наш спільний дім” – Тішкова О.П. – травень – науково-дослідницька робота "Холестеринова загроза: міф чи реальність” – 16 БО – Трубнікова, Зайцев, Потикайленко (колективна робота) – виступила Трубнікова.
6. Студентська наукова конференція "Перехрестя космосу” – березень – Степаненко О.В.:
- Наталуха Т. (14 ПЕОТ) "Підкорення Всесвіту” – грамота;
− Гладкий М. (22 БО) "Освоєння космосу: за і проти” – грамота;
− Левицький Н. (34 ПЕОТ) "Освоєння космосу”;
− Чумак Г. (16 БО) "Майбутнє людства – космос”, диплом, ІІ місце.
7. ХІ Обласна студентська науково-практична конференція "Проблеми та перспективи розвитку економіки Луганської області в сучасних умовах” – квітень – Гладкий М. (22 БО) – Липчанська Л.І.
8. Обласний конкурс буклетів з питань попередження насильства серед учнівської і студентської молоді Луганської області у рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства” – жовтень – Ковальов О. (45 ПО ПЕОТ) – Жура О.А,
9. Обласний конкурс сценаріїв інтерактивних заходів з питань протидій торгівлі людьми у рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства” – листопад – Ковальов О. (45 ПО ПЕОТ) – Жура О.А.
10. Обласний конкурс соціальної реклами з питань протидії торгівлі людьми у рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства” – Якунін Д., Ковальов О. (45 ПО ПЕОТ) – Жура О.А.

Згідно з планом науково-дослідницької роботи в Первомайському індустріально-педагогічному технікумі проведено всі заплановані організаційні і тематичні заходи.
Категорія: Наукова діяльність 2010/2011 навчальний рік | Переглядів: 317 | Додав: Admin